Zakres usług

Obsługa prawna

Kancelaria świadczy usługi w zakresie udzielania pomocy prawnej zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych (w tym wspólnot mieszkaniowych). W zależności od potrzeb Klienta pomoc prawna odbywa się bądź poprzez jednorazową pomoc w przygotowywaniu pisma, udzielaniu porad prawnych, zleceniu prowadzenia sprawy sądowej lub postępowania przed organami ścigania, organami egzekucyjnymi, bądź stałą obsługę prawną.

Obszar naszej praktyki zawodowej obejmuje

  • prawo cywilne
  • prawo rodzinne
  • prawo karne, karnoskarbowe
  • prawo medyczne

Jesteśmy gotowi świadczyć usługi także poza siedzibą Kancelarii w miejscu zamieszkania Klienta, w siedzibie przedsiębiorcy bądź wyłącznie w formie elektronicznej.

Dodatkowo znajomość języków obcych (j. angielskiego, j. niemieckiego) pozwala na podjęcie współpracy z obcokrajowcem na terenie Polski, klientem zagranicznym, bądź klientem polskim z problem zagranicą.

© 2021 - Kancelaria Adwokacka Katarzyna Falkowska
Mobile: +48 730 755 781, E-mail: kancelaria*!*adwokatfalkowska.pl

Wykonano w: avangardo.pl

UWAGA: Niniejsza strona www ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię Adwokacką Katarzyny Falkowskiej. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności..